Open Sunday - Thursday 07:00 to 21:00. Friday - Saturday 07:00 to 21:00. Hotel 24/7

Резервации

Онлине резервации.

Одберете датум кој ви одговара и резервирајте во ресторанот.
Кликнете тука за резервации на соби

 

Резервации за ресторан и сменинарска сала
«January 2021»
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Select a timeslot

Вашата резервација е направена ви благодариме
Извинете вашата резервација не е успешно направена

Fetching available Timeslots
Submitting form