Open Sunday - Thursday 07:00 to 21:00. Friday - Saturday 07:00 to 21:00. Hotel 24/7

Uncategorized

Нарачки на храна

🍔Уживајте во домашна атмосфера и нашата вкусна храна. Нарачки на храна: ⏰до 20 часот, секој ден 💰10% попуст ☎️047 256 500  078 269 071 #hotelkapri #hotel #kapri #restaurant #food #bitola

Read more

ХОТЕЛСКИ УСЛУГИ СО 10% ПОПУСТ ОД 20.12.2020-20.01.2021

Драги наши гости, Најубавиот дел од годината е пред нас, но новата ситуација не ни дозволува да прославиме како минатите години. Оваа година, ќе ја одбележиме Новата Година во кругот на најблиските. А за Вас и Вашите најблиски ние одобруваме попуст од 10% на хотелски услуги во период од 20-ти декември до 20-ти јануари 2021…

Read more

ЕСЕНСКИ НОВИТЕТИ

Пробајте ги нашите вкусни и несекојдневни специјалитети. Салата со рукола, тиква, калинка и дресинг Пилешко со сос од кикири Ве заинтересираме да не посетите, нели??? Ваш хотел и ресторан КАПРИ Секогаш тука за Вас 078 269 071

Read more

ЗА ВРЕМЕ НА КОРОНА, НАРАЧАЈТЕ ЗА ДОМА

🍕Седи си дома и нарачај си вкусна храна 🕖СЕКОЈ ДЕН од 12:00 до 19:00 часот 🚘Бесплатна достава за време на полициски час ☎️047 256 500 ☎️078 269 071 Тековно следете не на ФБ линкот: https://www.facebook.com/Hotel.KAPRI.Bitola/

Read more

Нова гратис услуга – бесплатен фитнес во ENERGY GUM – Кеопс

Нова гратис услуга – бесплатен фитнес во ENERGY GUM – Кеопс За сите  гости сместени во хотел КАПРИ, а кои сакаат да се рекреираат. Со најава на рецепција дека ќе ја користат услугата, добиваат картича која после користењето на услугата ја варќаат на рецепција за да може да ја искористи друг гостин.      

Read more

Амбиент за сите видови свечености и семејни прослави

Организирајте ги Вашите свечености и прослави во еден од нашите оддели Ресторанска сала до 250 гости Бистро до 60 гости Летен ресторан до 50 гости Мала ресторанска сала до 30 гости Нашиот тим е секогаш тука за Вас! Информации и резервации на 047 256 500 локал 155 или 078 269 071    

Read more

Организирајте ги Вашите деловни активности кај нас

Read more

“ФИЗИОМЕДИКА“- професионални лиценцирани масерски услуги

Лиценцирана физиотерапвстка ординација “ФИЗИОМЕДИКА“ -салон за масажи, вежби и подобрување на психофизичката состојаба на човекот, како и за физио терапија, од сега во соработка со хотел КАПРИ.    

Read more

Свадби и свечености

Хотел и ресторан КАПРИ организира секаков вод на свечености и организирани забави до 350 гости, почнувајќи со мени од 10,5 Евра .   Информации и резервации на телефоните 047 256 500 локал 155 078 269 071  

Read more

За вашите свечености да бидат запамeтени – light show

Информации при закажувањето на настанот

Read more