Open Sunday - Thursday 08:00 to 00:00. Friday - Saturday 08:00 to 01:00. Hotel 24/7

Резервации

Онлине резервации.

Одберете датум кој ви одговара и резервирајте во ресторанот.
Кликнете тука за резервации на соби

 

Резервации за ресторан и сменинарска сала
«July 2017»
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Select a timeslot

Вашата резервација е направена ви благодариме
Извинете вашата резервација не е успешно направена

Fetching available Timeslots
Submitting form